Vrijwilligers

Leuk hè? Zo'n Boerendag met voertuigen, oude ambachten en dieren... En o ja, het Bloazersfestival knalde de afgelopen keer ook weer lekker de tent uit! Dan had je nog die leuke optocht, de traditionele dorsdemonstraties en de ronkende motoren van de trekkerslep. De vrolijke geluiden bij de Kinderolympiade zorgden ook voor veel gezelligheid, net als de versieringen in het centrum en de Oogstkoningin als visitekaartje van de Stöppelhaene! Bier komt niet uit zichzelf uit de tap en dat schoonmaken gebeurt allemaal niet vanzelf. Daar zit een hele organisatie achter!

De bestuur van Stöppelhaene bestaat uit:

Voorzitter:
Paul Wittenhorst

paul.wittenhorst@stoppelhaene.nl

Secretaris & PR:
Raymond Rienties

raymond.rienties@stoppelhaene.nl 

Penningmeester:
Jan Kodden

jan.kodden@stoppelhaene.nl 

Bestuurlid:
Mariëlle Booijink

marielle.booijink@stoppelhaene.nl

Bestuurslid:
Ans Overmars 

ans.overmars@stoppelhaene.nl 


Onder dit bestuur werken 14 verschillende commissies die met meer dan 150 vrijwilligers het gehele jaar door actief zijn met de voorbereiding van het Oogstfeest. Lijkt het jou ook leuk om de organisatie in één van deze commissies te versterken, of om een helpende hand te bieden bij een activiteit? Laat dit dan weten!

Oogstcorso oogstcorso@stoppelhaene.nl 
Oogstfeest oogstfeest@stoppelhaene.nl 
Boerendag boerendag@stoppelhaene.nl 
Activiteitencommissie activiteiten@stoppelhaene.nl 
Sponsorcommissie sponsor@stoppelhaene.nl 
Stöppelveld stoppelveld@stoppelhaene.nl 
PR & Communicatie communicatie@stoppelhaene.nl 
Oogstkoningin oogstkoningin@stoppelhaene.nl 
Roja roja@stoppelhaene.nl 
Bloazersfestival bloazersfestival@stoppelhaene.nl 
Facilitaire zaken facilitair@stoppelhaene.nl 
Financieen  financieen@stoppelhaene.nl 
Programmaraad  
Technische dienst  
Verlichting & Versiering  versiering@stoppelhaene.nl
   

Dus schroom niet en stuur een mailtje naar één van bovenstaande mailadressen.